ECSTASY D.V.

Sprong 1.35m, drachtig van Pegase van ‘t Ruytershof
Bekijk de volledige collectie van New Years auction Loose jumper, Ridden horses & Breeding

2 jan. 2024 21:00:00

Verkocht naar Italië

Ecstasy D.V., geboren in 2009, heeft een sportcarrière gehad op 1.30/1.35m niveau en is nu drachtig van de beloftevolle Pegase van ’t Ruytershof (Comme il Faut). Ze is de laatste jaren ingezet als recreatiepaard. Rechtsvoor draaft ze an en toe iets onregelmatig.

Vader Mermus R sprong zelf op 1.30m niveau, maar behaalde het predikaat Keur vanwege zijn goede nafok. Goedgekeurde zonen op 1.60m Grand Prix niveau zijn Rubert R en Sebastian.

Moeder Untouchable (Lux Z x Le Mexico) is een elite prestatiemerrie die op 1.20m niveau uitkwam. Ze leverde drie 1.30-1.35m springpaarden en is zelf een halfzus van Kasper (1.50m springen) en drie 1.30-1.35m springpaarden.

Wie interesse heeft in een fokmerrie, maar (nog) geen plek voor haar heeft. Wij bieden de volgende optie aan: De merrie kan op de huidige stal blijven voor 300 euro per maand. Geboortebegeleiding is ook mogelijk voor een extra bedrag van 450 euro.

Geboortedatum 24-04-2009
Stokmaat 171
BTW 9.00%

FOKMERRIE

Drachtig van Pegase van het Ruytershof
Verwachte datum veulen 05-05-2024

MERMUS R
BURGGRAAF
LANDGRAF I
LOANDA
DWERMIE
G. RAMIRO Z
WERMIE
UNTOUCHABLE
LUX Z
LORD CALANDO
APOCALYPTE Z
CENDY
LE MEXICO
WENDY