20 bids
Wat een prachtige springtechniek en vermogen laat deze tweejarige hengst Dover al zien. Check ook zeker zijn lichtvoetigheid in beweging en bij het springen.
Vader Diamant de Semilly behoort tot één van de beste springpaardenleveranciers ooit. Zijn nakomelingen staan bekend om de instelling, het springvermogen en gezondheid. Hij leverde al tweehonderd 1.60m Grand Prix-paarden, waaronder 52 goedgekeurde hengsten zoals Don VHP Z, Emerald van ’t Ruytershof, Elvis Ter Putte, Quickly de Kreisker, Kalaska de Semilly, Vannan, Dominator Z en Utamaro d’Ecaussines.
Moeder Pamina V Z voert de genen van de goed fokkende 1.60m Grand Prix-hengsten Plot Blue en Corofino I. Ze bracht zelf al een 1.45m springpaard, de tienjarige Viggo.
Grootmoeder Mareike II leverde maar liefst drie 1.60m Grand Prix-springpaarden (Carla Colucci, Costa del Sol en Quinta 74) en het CCI4* eventingpaard CP Qualified. Zelf was ze een halfzus van de 1.60m Grand Prix-hengst Looping.
Geboortedatum | 28-05-2022 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | AES |
Stokmaat | XL |
Diamant de Semilly
Le tot de Semilly
Grand Veneur
Venue du tot
Venise des Cresles
Elf III
Miss des Cresles
Pamina V Z
Plot Blue
Mr. Blue
Ilotte
Mareike II
Corofino I
Elena X