6 mei 2024 21:10:00

Verkocht naar Belgiƫ

1 bod

Hunter / equitation alert, want deze prachtige zwarte merrie kan zeer hoog scoren in die ring. De vijfjarige Diamant de Laubry Z heeft concourservaring op 1.10m niveau opgedaan en heeft een superfijn karakter. Deze eyecatcher staat op normale hoefijzers.

Vader Diamant de Semilly is één van de beste leveranciers van springpaarden ooit. Zijn nakomelingen staan bekend om hun instelling, vermogen en degelijkheid. Hij leverde al tweehonderd 1.60m Grand Prix-paarden, waaronder 52 goedgekeurde stallen zoals Don VHP Z, Emerald van 't Ruytershof, Elvis Ter Putte, Quickly de Kreisker, Kalaska de Semilly, Vannan, Dominator Z en Utamaro d'Ecaussines.

Moeder Chella II de Laubry Z is via Casalito (1.50m springen) een kleindochter van Casall. Grootmoeder Tessina de Laubry (Galoubet A) bracht ook het 1.50m springpaard IJzermolen Chella, twee 1.40/1.45m springpaarden en één op 1.35m niveau. Uit deze prestatierijke familie komen ook 1.60m GP paarden zoals Tekila D, Echo D, Just Me D en Casual DV Z.

Geboortedatum 21-05-2019
Kleur Zwart
Stokmaat 170

GRAND VENEUR
VENUE DU TOT
ELF III
MISS DES CRESLES
CHELLA II DE LAUBRY Z
CASALITO
CASALL
LALIQUE II
TESSINA DE LAUBRY
JESSICA DE LAUZELLE