1 jun. 2021 22:04:00

18 bids

Wie iets speciaals zoekt, kan de speurtocht stopzetten. De driejarige Diabeau Z is een springtalent dat op menig stal zal passen. Hij is hoogbenig, heeft een mooi model en is zeer atletisch. Een paard met veel vermogen in huis. Elke sprong die hij maakt is op dezelfde wijze.

Met Diamant de Semilly, For Pleasure en Quidam de Revel heeft Diabeau Z de ene na de andere topvererver in zijn pedigree. Vader Diamant de Plaisir sprong op achtjarige leeftijd zijn eerste internationale 1.45m rubrieken onder Holger Wulschner.

Moeder Quibelle Z stamt van de 1.60m Grand Prix hengst Quasimodo Z, die uit relatief weinig dekkingen in zijn eerste jaren opvallend veel internationale springpaarden afleverde. Ze is een halfzus van het 1.60m Grand Prix-paard Casanova Junior, 1.40m springpaard Let’s Go en het Lichte Tour-dressuurpaard Quantro.

Grootmoeder La Belle (Landadel x Tin Rocco) is zelf een volle zus van de KWPN-goedgekeurde hengst Frühling, die beroemd werd als vader van de veel winnende Grand Prix-hengst Fighting Alpha van Lars Nieberg.

Geboortedatum 02-04-2018
Kleur Donker bruin
Stokmaat 173

DIAMANT DE PLAISIR
LADY PLEASURE
FOR PLEASURE
LADY HEIDA I
QUIBELLE Z
QUIASIMODO Z
CALOMA Z
LA BELLE
LANDADEL
GRISELDA