Veiling start in

28/09/2024 12:00:00
2.000,00 Instelprijs

De driejarige Cybele Z is een zeer interessante merrie voor de fokkerij. Ze springt zelf met veel afdruk en is gefokt uit een prestatiefamilie. Ze is drachtig van de 1.60m Grand Prix-hengst Agana vh Gerendal (Aganix du Seigneur).

Vader Cicero Z Van Paemel is één van de best fokkende Carthago-zonen. Zelf wapperde hij met Dirk Demeersman over 1.60m Grote Prijzen alsof het niets was. Zijn zonen Icos en Eristov zijn zelfs 1.70m Grand Prix geklasseerd met respectievelijk Nicola Philippaerts (BEL) en Jordan Coyle (IRL).

Moeder Winning Girl (Numero Uno x Capitol), gefokt uit de 1.60m Grand Prix-merrie A-Cover Girl, bracht al veertien springpaarden op 1.30m tot en met 1.50m niveau, waaronder de goedgekeurde hengsten Gylord Carthago (1.45m), VDL Quickthago (1.45m) en de zevenjarige Agathago Z (1.35m).

A-Cover Girl is ook moeder van Lactic (1.60m GP) en vier 1.40-1.45m springpaarden en is zelf een zus van de 1.60m Grand Prix-hengsten Carthago Z en Cinnamon 3.

Geboortedatum 02-06-2021
Stokmaat 160
BTW 9.00%

FOKMERRIE

Drachtig van Agana vh Gerendal Z
Verwachte datum veulen 21-02-2025

CICERO Z VAN PAEMEL
PERRA
RENDEZ-VOUS VAN PAEMEL
RANDEL Z
GRANIE
WINNING GIRL
NUMERO UNO
LIBERO H
JOLANDA
A-COVER GIRL
PERRA