5 jul. 2022 21:41:00

8 bids

Deze prachtige schimmel heeft een aantal wedstrijden voor vijfjarige springpaarden gelopen en valt op met zijn fijne karakter en makkelijke en mooie manier van springen. Cornetskarl is geschikt voor meerdere disciplines.

Vader Cornet’s Boy (Cornet Obolensky) is tien jaar en debuteerde recent internationaal op 1.45m niveau onder Wiljan Laarakkers (NED).

Moeder Biene Maja voert de populaire genen van Balou du Rouet (Baloubet du Rouet), de halfbroer van de succesvolle Grand Prix-hengst Balou du Reventon met Brian Moggre (USA).

Biene Maja bracht maar liefst vijf goedgekeurde hengsten in Duitsland, waarvan er vier op 1.30m niveau springen zoals Emerald jr. (Emerald van’ t Ruytershof). Grootmoeder Parodie (Pilot) leverde de 1.50m springhengst Contello) en een 1.30 en 1.40m springpaard.

Geboortedatum 05-06-2017
Stokmaat 166

CORNET'S BOY
COCO CHANEL
COLLIN L
GRANDE
BIENE MAJA
BALOU DU ROUET
GEORGIA
PARODIE
PILOT
AMALFI