6 dec. 2022 21:31:00

Verkocht naar Duitsland

2 bids

Deze tweejarige schimmel uit dezelfde Holsteiner stam van de 1.60m GP paarden Cash and Go en Cash Up springt misschien wel iets op z’n eigen manier, maar altijd met zijn lichaam goed in de lucht en heel slim op de paal. Een interessant springpaard met een prachtig model en lichtvoetige bewegingen.

Cro stamt af van de zesjarige hengst Cornet’s Quaprice (1.30m springen), een kleinzoon van de 1.50m Grand Prix-merrie Cutting Edge, gereden door Roelof Bril en Cian O’Connor.

Moeder Joy II is een Holsteiner merrie van de 1.60m GP hengsten Casall x Quadros 3 en een halfzus van de goedgekeurde hengsten Corniolo (7 jaar, 1.35m springen) en Uragano (3 jaar).

Grootmoeder Dora is onder meer een halfzus van het 1.65m Grand Prix-springpaard Quno dat afgelopen jaar ruim 143.000 euro prijzengeld verdiende onder Edouard Schmitz (SUI). Quno werd tweede in een 1.60m proef in Calgary in September en direct daarna derde in de 1.60m GP van Barcelona.

Geboortedatum 21-04-2020
Studbook Holstein
Stokmaat 165

CORNET'S QUAPRICE
QUANORA
QUAPRICE BOIS MARGOT
CUTTING EDGE
JOY II
CASALL
KIRA XVII
DORA
QUADROS 3
TORA II