Veiling eindigt in

02/07/2024 22:50:00
Huidig bod 5.000,00

0 bids

Dit gaat een heel fijn springpaard of toekomstig equitation paard zijn. De vijfjarige Coral Z valt op met zijn fijne galop, waarin hij zich makkelijk laat sluiten. Hij toont bovendien een goede inzet op de sprong.

Vader Scuderia 1918 Casago is de prachtige schimmelhengst van Casall uit de bekende fokmerrie Larthago (1.50m springen). Piergiorgio Bucci leidde Casago op tot en met de 1.60m Grand Prix.

Moeder Tanagra de Brekka heeft internationaal 1.45m gesprongen met Rodrigo Giesteira Almeida. Ze is via Opium de Talma (1.45m springen) een kleindochter van de befaamde olympische hengst Carthago.

Grootmoeder Qualinka de Brekka voert de prestatiegenen van Quick Star en Paladin des Ifs en bracht al vijf nakomelingen op 1.40m en 1.45m niveau. Ze is zelf een halfzus van Saura de Fondcombe (1.65m GP met Eric Lamaze en Nadja Peter Steiner) en de goedgekeurde hengst Labrador de Brekka (1.60m GP met Julien Epaillard).

Geboortedatum 29-06-2019
Stokmaat 178

CASAGO
CASALL
KIRA XVII
LARTHAGO
CARTHAGO Z
DAISY IV
TANAGRA DE BREKKA
OPIUM DE TALMA
CARTHAGO Z
JOYEUSE
QUALINKA DE BREKKA
QUICK STAR
GAZELLE DE BREKKA