De vierjarige Condita is een prachtig gemodelleerde merrie met een goede techniek van springen en kwaliteit. Ze laat zich heerlijk rijden en kan in de training een lijntje met hindernissen onder het zadel springen. Springpaard of hunter? Dat laten we aan jou over.
Condita is Holsteins gefokt als dochter van de 1.40m geklasseerde premiehengst Conditus (Casall), een halfbroer van de 1.60m Grand Prix-hengst Ci Ci Senjor ASK.
Moeder Filippa III is een dochter van de invloedrijke vererver Corrado I. Deze Grand Prix-springhengst leverde talrijke topspringpaarden en goedgekeurde hengsten, zoals Clinton, Corofino I en II en Indorado.
Grootmoeder I-Cassandra (Cantus x Patricius xx) is een halfzus van de 1.50m springmerrie Havanna I (Loutano).
Geboortedatum | 10-05-2018 |
Kleur | Bruin |
Studbook | Holstein |
Stokmaat | 165 |
CONDITUS
CASALL
KIRA XVII
PENELOPE I
HIMALAJA
FILIPPA III
CORRADO I
COR DE LA BRYERE
SOLEIL
I-CASSANDRA
CANTUS
AMELIE