14 bids
We hebben weer een heel aparte springpony gevonden! Ze is nog jong (drie jaar), maar heeft alles in zich om een Grand Prix pony te worden. Clever heeft een gigantische galop, zoals die van een paard, en beweegt en springt met veel souplesse en atletisch vermogen.
Haar vader Rob Roy van het Klavertje is een negenjarige in Duitsland en WPBR goedgekeurde ponyhengst. Een prachtige vos met veel aftekeningen die op vijfjarige leeftijd al op 1.10m niveau sprong.
Moedersvader is de bekende en invloedrijke ponyhengst FS Champion de Luxe, waarvan de nakomelingen buitengewoon succesvol zijn in de sport.
ROB ROY V/H KLAVERTJE
PAUL SG
PILATUS
MESSINA
MABEL V/H KLAVERTJE
MIRACULIX
PRETTY WOMAN
CHEYENNE EHK
FS CHAMPION DE LUXE
FS COCKY DUNDEE
FS GOLDEN FLEUR
DARINA EHK
PS DON'T WORRY
POWER LADY