Veiling eindigt in

02/07/2024 20:30:00
Huidig bod 5.000,00

3 bids Frankrijk

De vierjarige Chica is een mooie schimmelmerrie die zich goed van de grond drukt bij het springen. Gezien haar pedigree is ze ook interessant voor de fokkerij.

Vader Clarimo sprong 1.60m Grote Prijzen onder Rolf-Göran Bengtsson en staat bekend als de halfbroer van Cassini I. Clarimo gaf al een mooie lijst met 1.60m Grand Prix paarden. Zijn goedgekeurde zoon Chardonnay met Max Kühner en dochter Bardolina 2 met Mario Deslauriers zijn zelfs 1.70m Grand Prix gestart.

Moeder Engel I heeft springvermogen en kwaliteit via Zirocco Blue, Contender en Landgraf I meegekregen. Haar achtjarige dochter Illy FZ springt op 1.40m niveau. Zelf is ze een halfzus van vijf springpaarden op 1.30-1.40m niveau. Nauw verwant zijn de 1.60m Grand Prix-paarden Collin en Locatelli. De fokker van Chica, Hanno Köhnke, fokte uit deze stam 4539 ook de goedgekeurde hengsten Chin Chin en Zuccero.

Geboortedatum 25-02-2020
Studbook Holstein
Stokmaat 158
BTW 0.00%

CLARIMO
CLEARWAY
WODKA II
WISMA
CALETTO II
PRISMA
ENGEL I
ZIROCCO BLUE
LICORNE DES FORETS
NOBLE VI
ELEGANTE I