CHAVELLE V&V Z

Plezier voor paard en ruiter
Bekijk de volledige collectie van Youngsters & ridden 30 oct - 2 nov

2 nov. 2021 21:14:00

12 bids

Aangezien de vraag naar springpaarden van vijf jaar en ouder groot is, zijn we verheugd dat we een stel paarden in deze categorie kunnen aanbieden. Dit is weer zo’n geweldig fijne zesjarige. De prachtige Chavelle V&V Z is een genot om te rijden. Ze springt alles met gemak, wat veel zegt over haar vermogen en instelling, en ze wil daarbij voorzichtig zijn.

De Grand Prix-hengst Carrera VDL is zelf zeer interessant gefokt als zoon van Cardento VDL uit de 1.50m springmerrie Vantiels Esprit (Baloubet du Rouet), de halfzus van Markus Fuchs’ beroemde hengst Tinka’s Boy.

Moeder Very Nouvelle stamt af van de befaamde Heartbreaker en verdiende de predikaten ster en prestatie. Ze leverde al drie internationale springpaarden: Chevelle (Verdi TN) en Gold Rush V&V (Clinton) op 1.45m niveau en de AES-goedgekeurde hengst Easter Boy (Presley Boy) op 1.50m niveau. Haar neef is de populaire dressuurhengst Glamourdale, wereldkampioen van de zevenjarige dressuurpaarden in 2018. Very Nouvelle’s volle zus Uvelle bracht onder meer Vinci de Beaufour (1.60m Grand Prix met Darragh Kenny) en een 1.45m, 1.40m en 1.35m springpaard.

Grootmoeder Nouvelle (Indorado x Ahorn) staat bekend als moeder van Tender (1.40m) en Comanche (1.30m) en is zelf een halfzus van de Grand Prix-dressuurhengst Numberto (Negro). Deze familie bracht ook de beroemde Grand Prix-springhengst Handel II (Wolfgang) van Michael Whitaker (GBR).

Geboortedatum 01-03-2015
Stokmaat 166

CARRERA VDL
CARDENTO
B-ESTELLE
VANTIELS ESPRIT
ESPRIT
VERY NOUVELLE
BACAROLE
NOUVELLE
INDORADO
JASMIJN