CELESTEIN HELDENLAAN

Perfecte manier van springen
Bekijk de volledige collectie van Youngsters & ridden 3 June - 6 June 2023

6 jun. 2023 21:31:00

Verkocht naar Braziliƫ

6 bids

Wat een perfecte manieren en bascule op de sprong. Wij zijn fan van deze driejarige. Celestein Heldenlaan is een prachtig paard dat geschikt is voor de springsport of als hunter. Hij springt goed terug en maakt de sprong achter goed af. Een makkelijke en lichtvoetige beweger.

Vader Sir Grand Cru is een beloftevolle, Zangersheide goedgekeurde hengst, afstammend van de Westfaalse premiehengst Sir Obolensky. Hij wordt door Eric van der Vleuten opgeleid voor de hoge sport en is inmiddels internationaal 1.35m gestart in rubrieken voor zevenjarige springpaarden.

Moeder Clintica Heldenlaan Z  stamt af van de Holsteiner hengst Clinton I. Grootmoeder is de Hannoveraanse Witheka Heldenlaan (Willem’s As I), zelf 1.30m springen en moeder van twee 1.40m springpaarden. Witheka’s halfzus Lalique 39 presteerde op 1.55m Grand Prix niveau en bracht tot nu toe drie springpaarden op 1.40-1.50m niveau.

Geboortedatum 08-06-2020
Studbook AES
Stokmaat 1.73

SIR GRAND CRU
SIR OBOLENSKY Z
STAKKATO GOLD
FIRST CORNET
EMANUELLE RESS
GRAND CRU
JESSICA VAN DE HOEVE
CLINTICA HELDENLAAN Z
CLINTON I
CAROLUS I
WAAGE I
WITHEKA HELDENLAAN
WILLEM'S AS I
SARINA