Veiling start in

28/09/2024 12:00:00
5.000,00 Instelprijs

Professionals opgelet, want deze gaat interessant voor jullie zijn. De vijfjarige ruin Casca Blue is een compleet paard met bloed, veel afdruk en een goede manier van springen. Hij is op een dressuurstal opgeleid en daarom nog iets onervaren tijdens het springen onder het zadel.

Vader Casscavelle NT voert de Grand Prix-genen van Cassini I en Caretino en sprong zelf ook op het hoogste niveau.

Moeder Celine RN is een rechtstreekse dochter van de topvererver Chacco Blue. Grootmoeder Piazza (Pilot x Zeus) sprong 1.40m parcoursen en is tevens de grootmoeder van de goedgekeurde hengst Orient Gold en het 1.45m springpaard Quincidence K.

Geboortedatum 30-06-2019
Studbook Westfalen
Stokmaat 172

CASCAVELLE TN
CASSINI I
WISMA
FINJA
MURFINI
CELINE
CHACCO-BLUE
CHAMBERTIN
CONTARA
PIAZZA
PILOT
ZAMINA