2 okt. 2023 22:07:00

9 bids

Op zoek naar een groot paard dat toch handig is en een fijne balans heeft? De zesjarige Carlo kan de juiste match zijn. Hij heeft ervaring op 1.20m niveau en geeft zijn ruiter een goed gevoel, is braaf hij kan op de eerste sprong die hij maakt iets kijkerig zijn.

Vader Casall, zelf jarenlang één van de beste springpaarden ter wereld met Rolf-Göran Bengtsson, staat erom bekend dat hij kwaliteitsvolle sportpaarden levert. Al bijna honderd nakomelingen zijn 1.60m niveau of hoger gestart, waaronder de goedgekeurde hengsten Caracas, H&M Chilli Willi en Cordial.

Carlo is gefokt uit Beatrix III (Quo Vados I x Cash and Carry x Contender) en is een halfbroer van de Holsteiner goedgekeurde hengst Update en het 1.35m springpaard Viola.

Grootmoeder Utah II bracht een 1.30m en 1.35m springpaard en is zelf een halfzus van de goed fokkende 1.60m Grand Prix hengst Quintender en een 1.45m en 1.35m springpaard. Nauw verwant is Con Corrado 4 (1.55m GP).

Geboortedatum 06-05-2017
Kleur Zwart
Studbook Holstein
Stokmaat 180

CASALL
CALETTO II
ISIDOR
KIRA XVII
LAVALL I
MALTIA
BEATRIX III
QUO VADOS I
UNDINE VII
UTAH II
CASHANDCARRY
KLARA I