5 mrt. 2024 20:45:00

22 bids

De vierjarige Carlita JT Z is sinds twee maanden zadelmak en geeft haar ruiter nu al een goed gevoel tijdens het rijden en springen. De prachtige schimmelmerrie drukt zich fijn van de grond en springt met een groot hart. Een paard met een goed karakter.

Vader Chapper is een negenjarige AES en BWP goedgekeurde hengst van Chap II (1.60m GP met Rolf-Göran Bengtsson). Een jaar geleden debuteerde hij internationaal op 1.45m niveau onder Eric van der Vleuten jr.

Moeder Callista Z is via de AES-hengst Ciro Z een kleindochter van de beroemde Carthago. Grootmoeder Noliena stamt af van Haarlem x Kafu xx.

Geboortedatum 13-02-2020
Stokmaat 164

Chapper
Chap II
Cellestial
Cora
Pippilotta 9
Asti Spumante
Petticoat
Callista Z
Ciro Z
Carthago Z
Olympian Queen du Sartay
Noliena
Haarlem
Jolien