6 feb. 2024 22:10:00

Verkocht naar Duitsland

4 bids

Captain, geboren in 2021, was een beetje van slag tijdens de videodag. Het blijft natuurlijk indrukwekkend voor een jong paard om op een nieuwe locatie een lijntje te moeten springen. Maar wie hier doorheen kijkt, ziet een prachtig sportpaard met een grote galop en voorzichtigheid op de sprong.

Vader Cooper VA (Clarimo) is een elfjarige Holsteiner hengst die internationaal op 1.45m niveau geklasseerd is onder Sofie Svensson (SWE). Zijn volle broer Cynar VA sprong 1.60m Grote Prijzen met Jessica Springsteen en Martin Fuchs.

Moeder Wonderful Lady 15 (Quintero) sprong internationale parcoursen op 1.45m niveau met Andre Schröder. Haar halfbroer Cerolido kwam met Sabrina Berger (SUI) op dit niveau uit.

Grootmoeder Sianka is een dochter van de Holsteiner 1.60m Grand Prix-hengst Candillo en daarmee een kleindochter van de invloedrijke Cassini I. Haar 6,5-jarige neef Quintino LMK is een Holsteiner goedgekeurde hengst. Hij was reservekampioen bij de vijfjarigen op de Holsteiner springkampioenschappen met een 8,6 en een 9.

Geboortedatum 24-05-2021
Studbook Oldenburg
Stokmaat 166

COOPER
CLARIMO
CLEARWAY
WISMA
LOVE TOUCH
ALCATRAZ
GOFINE
WONDERFUL LADY
QUINTERO
QUANTUM
IBARA
SIANKA
CANDILLO
FANTASTIKA