CALIBA

Zeeer compleet springpaard, een belofte
Bekijk de volledige collectie van Youngsters & ridden horses July 1-4

4 jul. 2023 21:15:00

Verkocht naar Zwitserland

Calibana is een heel compleet paard om te zien. Een prachtige vierjarige merrie met een fantastische techniek van springen. Ze wil geen fout maken en heeft duidelijk verstand van springen. Hier gaan we meer van horen in de toekomst!

De Holsteiner merrie stamt af de hengst Calibat (1.35m springen), stamgenoot van de vererver Landadel.

Moeder Banessa VA is een dochter van de 1.60m Grand Prix hengst Clarimo ASK (de halfbroer van Cassini I) uit een merrie van Cassini I.

Overgrootmoeder Vanessa III (Landgraf I) heeft zelf 1.40m parcoursen gesprongen en bracht de goedgekeurde hengsten Calato (vader van Christian Ahlmann’s voormalige toppaard Cöster) en Calandro.

Geboortedatum 15-06-2019
Studbook Holstein
Stokmaat 167

CALIBAT
CALIDO I
CANTUS
BARONESS VII
LEA III
ACOBAT II
ELBA I
BANESSA VA
CLARIMO
CLEARWAY
WISMA
VANESSA VA
CASSINI I
VANESSA III