CALIBA

Prachtige merrie rechtstreeks van fokker
Bekijk de volledige collectie van Breeding auction January 13 - 16 2024

16 jan. 2024 21:46:00

Verkocht naar Zweden

26 bids

Rechtstreeks van de fokker: een prachtige Holsteiner schimmelmerrie met lichtvoetigheid en een fijne manier van bewegen. Caliba is vijf jaar en sinds twee maanden zadelmak.

Haar vader Calibat, zoon van de legendarische Calido I, werd beperkt ingezet voor de fokkerij en sprong uiteindelijk op 1.35m niveau.

Moeder Z-Quanta heeft waardevolle genen meegekregen van Quantum, Cantus en Landgraf I. Grootmoeder Curiosa (zelf 1.30m springen) is ook grootmoeder van de goedgekeurde hengsten Carrasca Z (1.50m springen) en Nelson 240 (1.50m) en vijf 1.30-1.40m springpaarden.

Geboortedatum 07-04-2018
Studbook Holstein
Stokmaat 165
BTW 9.00%

CALIBAT
CALIDO I
CANTUS
BARONESS VII
LEA III
ACOBAT II
ELBA I
Z-QUANTA
QUANTUM
ULLA V
H-CURIOSA
CANTUS
R-LANDGRAEFIN