BILBO WALDSTAR Z

Geboren om te springen!!!
Bekijk de volledige collectie van Breeders Auction (July 2020)

27 jul. 2020 21:14:00

Klinisch rapport

Bilbo Waldstar Z is de volle broer van veilingveulen Bane Waldstar Z. Een Big Star-zoon die op papier alles in zich heeft om uit te groeien tot een internationaal springpaard. Big Star imponeerde tot tweemaal aan toe op de Olympische Spelen door teamgoud (London) en individueel goud (Rio de Janeiro) te winnen met Nick Skelton. Zirocco Blue VDL en Darco sprongen ook op het allerhoogste niveau.

Elitemerrie Faizemieka sprong 1.45m Grote Prijzen met Braden James (CAN), nadat ze op jonge leeftijd een uitstekende EPTM aflegde met 81,5 punten. Ze scoorde onder meer een 9 voor reflexen, een 8,5 voor vermogen en achten voor galop, instelling en springaanleg.

Grootmoeder Azemieka VDL (Indoctro) is een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Bugatti VDL, die op 1.60m GP niveau uitkwam onder Candice King (USA). Uit deze wijdvertakte sportstam komen ook goedgekeurde hengsten als Arkansas (1.40m niveau), Glennridge (1.60m), Pan Am VDL (1.50m), Freeman VDL (1.40m) en 1.60m GP paarden als Celena VDL en Southwind VDL.

Geboortedatum 17-03-2020

BIG STAR
QUICK STAR
STELLA
JOLANDA
ELYSETTE
FAIZEMIEKA
LICORNE DES FORETS
AZEMIEKA VDL
DARCO
UZAMIEKA VDL