28 jul. 2020 20:46:00

Verkocht naar Tsjechiƫ

9 bids

Klinisch rapport

Balou du Rouet en Zirocco Blue VDL hebben al heel wat internationale springpaarden tot en met topniveau afgeleverd en dat geldt ook voor Indoctro. Moeder La Vie Est Belle VK is een vierjarige dochter van elitemerrie Femke VK, die 1.30m geklasseerd is.

Overgrootmoeder is de bekende Regina Adelheid Z (Rebel Z), die zelf in het 1.35m uitkwam. Zij leverde negen nakomelingen in het 1.30m en hoger. Haar zonen Regino (Animo), goedgekeurd bij het KWPN, en JK Horsetrucks Alme Adelheid Z (Animo) kwam zelfs respectievelijk in het 1.60m en 1.50m uit. Ook de KWPN-goedgekeurde hengst Heineken VK VDL (Zirocco Blue), die 1.35m geklasseerd is, is gefokt uit Regina Adelheid Z.

Geboortedatum 07-03-2020

BALOU DU ROUET
MESANGE DU ROUET
GEORGIA
CONTINUE
GEORGETTE II
LA VIE EST BELLE VK
LICORNE DE FORETS
FEMKE VK
REGINA ADELHEID Z