5 sep. 2023 21:40:00

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk

6 bids

Wie op zoek is naar een goed springpaard dat competitief is en veel ervaring heeft op 1.20m niveau: Wij hebben Balounita voor jou. De achtjarige bruine is een plezier om te rijden, al kan ze soms iets merrieachtig zijn. Ze heeft een mooi model en neemt je mee naar de hindernis.

Vader Balou du Rouet sprong zelf op 1.50m niveau en is een broer van de goedgekeurde hengsten Balou du Reventon (1.70m GP), Chatinue (1.60m GP) en Balissimo (1.50m springen). Balou du Rouet kreeg alle kansen in de fokkerij en is inmiddels vader van 90 1.60m Grand Prix paarden. Daarvan zijn Baloutinue, Babalou 41 en Albfuehren’s Bianca zelfs 1.70m GP geklasseerd en Saura de Fondcombe, Belony en Chaloubet op 1.65m GP niveau.

Moeder La Bonita (Lovis Corinth x Drosselklang II) staat bekend als halfzus van Legolas (1.60m Grand Prix) en de 1.40m springpaarden Lafayette en Rancho. Overgrootmoeder Wotansfee (Watzmann), volle zus van Whisky Pure (1.60m GP), fokte ook voortreffelijk en leverde negen springpaarden op 1.30-1.55m niveau, waaronder Der Da K (1.55m GP).

Geboortedatum 21-04-2015
Studbook Hannover
Stokmaat 166

BALOU DU ROUET
MESANGE DU ROUET
GEORGIA
CONTINUE
GEORGETTE II
LA BONITA
LOVIS CORINTH
LANDOR S
JANETT II
DROSSELFEE
DROSSELKLANG II
WOTANSFEE