8 nov. 2022 21:18:00

Verkocht naar Spanje

14 bids

Dit kan nog wel eens een toekomstige hunterkampioen worden. De vijfjarige Astrade heeft nog geen concourservaring omdat ze eerst een veulen heeft gehad, maar ze heeft alles in zich om een succesvolle hunter of springpaard te worden. Ze heeft een prachtig model en beweegt op een mooie en lichtvoetige manier.

De hengst Air Jordan Alpha Z (Argentinus) is een Zangersheide goedgekeurde zoon van de 1.60m Grand Prix-hengst Air Jordan Z. Van zijn oudste nakomelingen springen al wat zeven- en achtjarigen op 1.40-1.45m niveau.

Moeder Have A Nice Day is interessant gefokt als dochter van Indoctro x Heartbreaker x Burggraaf x Ramiro Z. Ze is een halfzus van de internationale springpaarden Falbert SB (1.50m springen) en Cuore Uno (1.40m springen).

Geboortedatum 12-04-2017
Kleur Zwart
Stokmaat 165

AIR JORDAN ALPHA Z
ARGENTINUS
ARGENTAN I
DORLE
MANDOLINE
MATADOR
WINZERIN 180
HAVE A NICE DAY
VANESSA VII
WASTRADE
KASTRADE