Menig springruiter wil een Aganix du Seigneur op stal en dat is niet voor niets. Ook deze driejarige Alebama Gold S41 Z springt met veel vermogen en scherpte op de sprong. Het is ook een echte Aganix om te zien, met een mooie sportuitstraling.
Aganix du Seigneur sprong zelf op 1.60m Grand Prix niveau en heeft inmiddels al tien 1.60m Grand Prix nakomelingen afgeleverd. Alles ziet er naar uit dat dat lijstje nog veel langer gaat worden, want er is een heel interessante groep paarden in opkomst, zoals zijn goedgekeurde zonen Lambada Shake AG en Asterix de Couleur.
Moeder Jill-Bell Z stamt af van de 1.60m Grand Prix-hengst Jilbert van ’t Ruytershof, een halfbroer van de hengst Pegase van ’t Ruytershof en gefokt uit dezelfde stam als Emerald van ’t Ruytershof en een groot aantal andere 1.60m GP-paarden.
In de moederlijn treffen we de gewaardeerde genen van Heartbreaker en Burggraaf aan.
Geboortedatum | 12-04-2021 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Bruin |
Studbook | Zangersheide |
Stokmaat | 165 |
BTW | 0.00% |
AGANIX DU SEIGNEUR
OGANO SITTE
DARCO
IALTA SITTE
CADIX DU SEIGNEUR Z
CHELLANO Z
ATLANTA SITTE Z
JILL-BELL Z
GFE JILBERT VAN 'T RUYTERSHOF
NUMERO UNO
GIANTHINA VAN 'T RUYTERSHOF
DIABELL
UPGRADE
OKIDO