AILTON

Hunter, eventer of springpaard?
Bekijk de volledige collectie van Sport & breeding 4-7 March

7 mrt. 2023 21:37:00

13 bids

Op zoek naar een hunter, eventingpaard of springpaard? De driejarige Ailton is onze ogen geschikt voor alle drie disciplines. Hij is ook al zadelmak. Deze schimmel heeft een prachtig model, beweegt goed en springt op een makkelijke wijze en goed in de manieren.

Ailton is Westfaals geregistreerd en stamt af van de premiehengst Alaba 2 (Arpeggio), die op zevenjarige leeftijd internationaal 1.40m liep onder Stefanie Reining (GER).

Moeder Geanger di Coco is een BWP-merrie van de bewezen vererver Indoctro. Haar halfbroer Obsession Power van het Bloemenhof is een AES-goedgekeurde hengst die 1.60m parcoursen sprong.

Grootmoeder Kid-Coco van het Bloemenhof (Landino) is een nichtje van het 1.50m springpaard Callucia van het Bloemenhof Z.

Geboortedatum 24-04-2020
Studbook Westfalen
Stokmaat 168

ALABA
ARPEGGIO
ACORD II
PERLE
CENJA
CASSINI BOY JUNIOR
NINYA 2
GEANGER DI COCO
VANESSA VII
KID-COCO VAN HET BLOEMENHOF
LANDINO
GOLDEN-LADY VAN HET BLOEMENHOF