7 mei 2024 21:50:00

Verkocht naar Ierland

2 bids

Als je hier niet elke dag met plezier naar kijkt, dan weten wij het ook niet meer. Wat een prachtige verschijning is de driejarige Djumper. Een bloedpaard met goede gangen en een goede techniek van springen. In onze ogen geschikt voor meerdere disciplines.

Djumper is Holsteins gefokt. Zijn vader Dubliner is een zevenjarige hengst met een dekbrevet in Holstein en Hannover.

Moeder U-Teska, een Holsteiner Staatspremiemerrie van Chello I, bracht al twee goedgekeurde hengsten: Clear Round Clever (1.30m springen) en Crunchtime. Haar dochter A-Tinkabell is ook 1.30m springen geklasseerd.

Grootmoeder Teska (Ladalco x Roman) fokte voortreffelijk met nakomelingen als Catesko (1.50m springen), drie paarden op 1.35/1.40m niveau en de Grand Prix-dressuurhengste Cleveland. Teska is bovendien de grootmoeder van zeven goedgekeurde hengsten, waaronder Don Calypso (GP dressuur) en Coriano Carthago (1.60m GP), en de merries Ultima 49 (1.55m Grand Prix) en Wolterra (1.50m springen).

Geboortedatum 09-04-2021
Studbook Holstein
Stokmaat 166

DUBLINER
DINKEN
DIARADO
INKEN I
F-CANTURA
CANTURO
R-CASSIRA
U-TESKA
CHELLO I
GRACIA III
TESKA
LADALCO
AFRA