16 bids
Wat een mooi paard is dit en hij springt ook nog eens met een goede techniek en vermogen. De vijfjarige O’Blue kende tot voor kort nog niets en was op de videodag twee maanden zadelmak. Hij geeft zijn ruiter al een zeer comfortabel gevoel.
Vader Stakkato Blue is een twaalfjarige AES-goedgekeurde zoon van de topverervers Stakkato x Chacco Blue. In 2022 werd hij internationaal 1.35m gestart door Stella Stinnett (USA).
Moeder Zamorata (Heartbreaker) is een prestatiemerrie die zeer goed fokt. Ze is al moeder van vijf internationale springpaarden: Excellent B (1.60m GP met Nicole Walker, CAN), Clintheart (1.45m springen), Kannanheart (1.40m), Cotheby (1.35m) en Novastar (1.25m).
Grootmoeder P.Lamorata II (Polydor x Zeus) gaf naast Zamorata’s volle zus Twinkling Star (1.45m springen) nog drie springpaarden op 1.35m en 1.40m niveau. Uit deze lijn komen heel fijne sportpaarden.
Geboortedatum | 08-06-2019 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Bruin |
Stokmaat | 164 |
STAKKATO BLUE
STAKKATO
SPARTAN
PIA
CORIALLA
CHACCO-BLUE
FARIALLA
ZAMORATA
BACAROLE
P.LAMORATA II
POLYDOR
LAMORATA